Kontakty

Základní škola a mateřská škola Šindlovy Dvory, p.o.

  • Poštovní adresa: Šindlovy Dvory 40, 370 01 Litvínovice
  • IČO: 750 00 709
  • REDIZO: 650032128
  • DATOVÁ SCHRÁNKA: 75qmh6i
  • Ředitel: Mgr. Jakub Jareš
  • Telefon: 603 561 874
  • E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Bankovní spojení: 51-8908330217/0100
  • ŠKOLNÍ POKLADNA Bankovní spojení: 123-9847150267/0100

Kontakty na pedagogický sbor

1. stupeň

Telefon: 731 513 115

Jméno Třídnictví / předměty e-mail
Mgr. Markéta Beránková 1. A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   
Mgr. Pavla Karlíčková 1. B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Jana Šebestová 2. ročník Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Jana Opluštilová 5. ročník Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
Mgr. Bc. Iveta Michalicová 4. ročník  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Mgr. Edita Cibulková 3. ročník Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Tomáš Kotal HV, asistent pedagoga Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Michaela Švejdová AJ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Veronika Smutková INF, TV Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Lenka Jakešová asistent pedagoga  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Liana Jedličková asistent pedagoga Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Barbora Šedivá zástupce ředitele / metodik prevence Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 775 045 061
2. stupeň

Telefon: 604 273 763

Jméno Třídnictví / předměty e-mail
Mgr. Jana Krchová FY Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Markéta Prokopová Koubová  6. ročník / ČJ, D / výchovný poradce Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Táňa Kozáková 8. ročník / M, PŘ, INF Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Valerie Turková 9. ročník /ČJ, OV, VV Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Bc. Kateřina Deutschová  CH, PŘ, Z Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Nikola Malá AJ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Vladimíra Dvořáková AJ, NJ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ing. Veronika Vacikarová  7. ročník / M, TV Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Jan Hendrich asistent pedagoga Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Barbora Šedivá zástupce ředitele / metodik prevence Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.775 045 061
Mgr. Jakub Jareš ředitel školy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 603 561 874

Školní speciální pedagog - Šablony III

Mgr. Hana Kressová, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Školní družina

Telefon: 604 273 927

Jméno  Oddělení e-mail 
Klára Kohoutová 1. A, 3. ročník Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Mgr. Veronika Smutková 2. ročník Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
Jana Švecová 1. B, 3. ročník Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Hospodářka školy

Alena Vlčková, DiS, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Telefon: 603 571 780

Účetní školy

Ing. Renata Švambergová, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Telefon: 773 489 339

Školní jídelna

Vedoucí školní jídelny:

Markéta Balounová, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Telefon: 775 314 728

Kuchyně:

Telefon: 604 274 589

Bankovní spojení: 51-8908370227/0100

Poštovní adresa: Šindlovy Dvory 80, 370 01 České Budějovice

Pověřenec pro zpracování osobních údajů

Ingrid Rubešová, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Telefon: 608 755 523