Škola na kole 2023

Prázdniny jsou nenávratně pryč a s nimi i druhý ročník sportovní akce Škola na kole, kterou jsme si parádně užili. A jak to všechno dopadlo? Skvěle!!! Putovní pohár zůstal opět v naší škole. Společně se nám podařilo nachodit a najezdit krásných 21087,53 km. Hrdějovická škola nám ale letos pěkně šlapala na paty. Velké ocenění si zaslouží všichni zúčastnění. Celkovým vítězem se letos stal Daniel K. z 8. třídy, který byl za svou velkou snahu a ujeté kilometry odměněn novým kolem. Dalšími úspěšnými jezdci, kterým se podařilo obsadit stupně vítězů, se stali Zdenda J. ze 3. třídy, Míša J. a Stella S. z 5. třídy, Verča K. a Alice M. ze 7. třídy.

Děkujeme organizátorům za povedenou akci a společná setkání, která se uskutečnila během prázdnin. Těšíme se na další ročník.

Fotogalerie zde