Školní florbalová liga

V tomto školním roce se vám hlásíme ze sportovního prostředí již naposledy a tentokrát se zprávou z turnaje „Školní florbalové ligy“. Tento turnaj byl pro naše chlapce z 1. stupně letošní premiérou, ale i tak dokázali svými výkony obstát v konkurenci 15-ti základních škol. Po třech kolech, kterých se zúčastnili od února do dnešního dne, nasbírali body, které jim nakonec zajistily 9. místo. Pro všechny hráče to byla příjemná zkušenost, užili si atmosféru halové soutěže a věřím, že i v tomto sportu budou v dalších letech stoupat jen vzhůru J Děkujeme všem hráčům a budeme se opět těšit v příštím školním roce.

1 4

2 

3

Šindlovy Dvory 40, 370 01 České Budějovice

603 561 874

reditel@zssindlovydvory.cz

Užitečné odkazy

SmartClass

smartclass s

smartclass t

Projekty

ZŠ Šindlovy Dvory - Šablony II

ZŠ Šindlovy Dvory - Šablony III

narodni plan obnovy