O pohár starosty Borku

Dnes naši chlapci z 1. stupně završili letošní „školní fotbalovou sezónu“ na prestižním turnaji „O pohár starosty Borku“. Loňský rok jsme na tomto turnaji skončili druzí, takže letos byla motivace na výhru o to větší. I když v sestavě kvůli nemoci chyběly některé opory týmu, i tak naši nejmenší žáci dokázali zaslouženě vybojovat nejcennější kov a stali se vítězi turnaje. K tomuto krásnému umístění si ještě navíc převzal Adam Nižnik ocenění za „Nejlepšího hráče turnaje“. Kromě zlatých medailí a krásné trofeje pro vítěze si vysloužili naši kluci přezdívku – Malé motorové myši J Všem hráčům patří velká gratulace a příští rok se opět budeme těšit na další jejich úspěchy.

2 3 4 5

6

Šindlovy Dvory 40, 370 01 České Budějovice

603 561 874

reditel@zssindlovydvory.cz

Užitečné odkazy

SmartClass

smartclass s

smartclass t

Projekty

ZŠ Šindlovy Dvory - Šablony II

ZŠ Šindlovy Dvory - Šablony III

narodni plan obnovy