MiniVolejbal

Dnes 25. května si naši žáci z 1. stupně užili naposledy ve čtvrtém turnaji MINIVOLEJBALU atmosféru velké soutěže, kde se utkalo celkem 55 družstev. Konkurence byla opravdu velká a to nejen mezi ostatními školami, ale naše 4 družstva v tomto posledním turnaji musela soupeřit i mezi sebou o konečné umístění. Hrálo se celkem 5 hodin, kdy si každé z našich družstev zahrálo celkem deset utkání a rozhodně ze sebe všichni vydali svá maxima. V konečném pořadí se našim nejlepším hráčkám podařilo obsadit 11. místo a ani naše zbylá družstva se nemusí stydět za své výkony. Všem hráčkám a hráčům patří velké díky za skvělou celoroční přípravu a reprezentaci školy.

6 5 3

4 2

1

Šindlovy Dvory 40, 370 01 České Budějovice

603 561 874

reditel@zssindlovydvory.cz

Užitečné odkazy

SmartClass

smartclass s

smartclass t

Projekty

ZŠ Šindlovy Dvory - Šablony II

ZŠ Šindlovy Dvory - Šablony III

narodni plan obnovy