Mc Donald's Cup

I tento týden se nesl v duchu sportovních akcí. Konec týdne završila sportovní soutěž „Okresního kola turnaje žáků 1. stupně ZŠ v kopané McDonald’s Cup“, které se zúčastnili naši žáci ve dvou věkových kategoriích. Čtvrtek patřil našim nejmenším hráčům a ti opět dokázali, že se naše škola nemusí bát vypravovat týmy na různé sportovní akce a turnaje. V nemalé konkurenci šestnácti týmů nakonec kluci skončili na bedně vítězů a odnesli si krásné 2. místo. V pátek se hry ujali naši starší žáci prvního stupně a i oni se můžou pyšnit skvělou hrou, kdy hravě prošli svou základní skupinou a dokázali se prokopat do finále, které se uskuteční příští týden. Budeme samozřejmě držet všechny palce a již teď všem malým i větším hráčům patří velká gratulace!

1 5

2 3 4 6

Šindlovy Dvory 40, 370 01 České Budějovice

603 561 874

reditel@zssindlovydvory.cz

Užitečné odkazy

SmartClass

smartclass s

smartclass t

Projekty

ZŠ Šindlovy Dvory - Šablony II

ZŠ Šindlovy Dvory - Šablony III

narodni plan obnovy