T-PROFI 2022

Soutěže T-PROFI talent pro firmy se naše škola zúčastňuje již dlouhodobě, vždy ve spolupráci s píseckou střední průmyslovou školou a také s firmou Kern-Liebers.

Po covidovém online ročníku jsme se v letošním roce opět setkali na výstavišti a v prostorách určeným pro soutěžení. Nový ročník byl opět inovován. Žáci a studenti dostali za úkol vytvořit městečko a v něm třídící stanici (postavenou ze stavebnice Merkur), která bude mít kladkou ovládaná vrata. Dále studenti museli naprogramovat robota Maqueena (pomocí mocro:bitu a jeho programovacího jazyka), který měl projet vyznačenou trať a dále zastavit před překážkou a vjet do třídícího centra po otevření dveří.

Vše se našemu družstvu podařilo splnit a nakonec se v konkurenci 12 družstev (jedno z Rakouska a Německa) podařilo obsadit 6. místo. Děkujeme za skvělou reprezentaci a již se těšíme na další ročníky.

IMG 2546 IMG 2549 IMG 2553

IMG 2555 IMG 2557 IMG 2559

 

Šindlovy Dvory 40, 370 01 České Budějovice

603 561 874

reditel@zssindlovydvory.cz

Užitečné odkazy

SmartClass

smartclass s

smartclass t

Projekty

ZŠ Šindlovy Dvory - Šablony II

ZŠ Šindlovy Dvory - Šablony III

narodni plan obnovy