Fotbalový turnaj Borek

I naši nejmladší žáci ukončili ve středu 15. června letošní sportovní soutěžení, a to účastí na fotbalovém turnaji „O pohár starosty obce Borek“. Opět si kluci vedli výtečně a prokopali se až do finálového zápasu, který byl do poslední minuty vyrovnaný a skončil remízou. Na řadu přišly penaltové rozstřely a Šindlákům připadlo „naše osudové“ krásné 2. místo. Kluci mají velkou motivaci do příštího školního roku, aby se posunuli o stupínek výše! Stejně jako před týdnem u starších žáků, došlo i na individuální ocenění, které získal Martin Sláma za „Nejlepšího golmana“ turnaje. Všem malým hráčům patří obrovská gratulace. :)

IMG 2460 IMG 2465 IMG 2471 IMG 2468

IMG 2473 IMG 2486 IMG 2493

Šindlovy Dvory 40, 370 01 České Budějovice

603 561 874

reditel@zssindlovydvory.cz

Užitečné odkazy

SmartClass

smartclass s

smartclass t

Projekty

ZŠ Šindlovy Dvory - Šablony II

ZŠ Šindlovy Dvory - Šablony III

narodni plan obnovy