V úterý 9.6. 2026 jsme se slavnostně rozloučili s našimi předškoláky formou již tradiční červnové besídky. Děti se pod vedením paní učitelek naučily neskutečné množství básniček, písniček, tanečků a také sehrály pohádku O veliké řepě. Rodiče ocenily nejen odvahu a projev dětí, ale také náročnou choreografii např. při Doudlebské polce. Po skončení besídky dostaly děti na památku krásnou knihu s věnováním a také dárky a gratulaci od pana starosty. Ten poděkoval květinami i učitelkám za jejich trpělivou a obětavou práci, a nakonec dostaly děti krásný, ale hlavně vynikající dort, který pro ně upekla místní cukrářka – paní Hana Mašková. Týden před tím se konal MDD v MŠ, kde vystoupil se svým kejklířsko – žonglérsko – kouzelnickým vystoupením kejklíř Vojta a děti dostaly také malou pozornost v podobě sladkostí a malých dárkových předmětů. Nyní nás ještě čekají dvě divadla a potom už hurá na prázdniny.





