Rozloučení s předškoláky

V úterý 9.6. 2026 jsme se slavnostně rozloučili s našimi předškoláky formou již tradiční červnové besídky. Děti se pod vedením paní učitelek naučily neskutečné množství básniček, písniček, tanečků a také sehrály pohádku O veliké řepě. Rodiče ocenily nejen odvahu a projev dětí, ale také náročnou choreografii např. při Doudlebské polce. Po skončení besídky dostaly děti na památku krásnou knihu s věnováním a také dárky a gratulaci od pana starosty. Ten poděkoval květinami i učitelkám za jejich trpělivou a obětavou práci, a nakonec dostaly děti krásný, ale hlavně vynikající dort, který pro ně upekla místní cukrářka – paní Hana Mašková. Týden před tím se konal MDD v MŠ, kde vystoupil se svým kejklířsko – žonglérsko – kouzelnickým vystoupením kejklíř Vojta a děti dostaly také malou pozornost v podobě sladkostí a malých dárkových předmětů. Nyní nás ještě čekají dvě divadla a potom už hurá na prázdniny.

Besídka 2026 416 Besídka 2026 419 Besídka 2026 422

Besídka 2026 481 Besídka 2026 499 Besídka 2026 509

Besídka 2026 543 Besídka 2026 545 Besídka 2026 551