Co jsme společně zažili v září

V září nově nastoupily zatím 3 děti, z toho dvě ještě dvouleté a jedno tříleté. Vzhledem k jejich věku zpočátku byly slzičky, ale postupně se děti začaly začleňovat do kolektivu a nyní už s námi dělají téměř všechno a krásně se zapojují do všech činností. A těch bylo za první měsíc školního roku opravdu hodně.

Dvakrát nás navštívila divadla s pohádkami „Na stříbrných horách, O krásné Janičce a Bubulí myslivcem. 19.9. jsme navštívili Jihočeské muzeum – výstavu Pat a Mat spojenou s edukačním programem, předškoláci absolvovali „Logohrátky Slávka Boury“, také jsme v rámci zážitkové pedagogiky společně s MŠ 49 shlédli přednášku s ukázkami živých zvířátek s názvem „Zvířátka ze ZOO“ a v naší školce nás navštívil pejsek Bueno a my jsme se naučili, kterak se o pejska starat, co jí, co jíst naopak nesmí, jak se cvičí, co už umí a že je to báječný kamarád, který se na nás nikdy nezlobí a má nás rád. Také jsme si společně vyrobili „žebřík přátelství, namalovali naši školku a kamarády v ní, učili se zrcadlově skládat barevné geometrické tvary a zpívat a zatancovat písničku Šla Nanynka do zelí. A to zdaleka není všechno. I v měsíci říjnu nás toho mnoho čeká a my se už moc těšíme.

 054 013 016 

048 047 

063 069 076 078

Šindlovy Dvory 40, 370 01 České Budějovice

603 561 874

reditel@zssindlovydvory.cz

Užitečné odkazy

SmartClass

smartclass s

smartclass t

Projekty

ZŠ Šindlovy Dvory - Šablony II

ZŠ Šindlovy Dvory - Šablony III

narodni plan obnovy