Adventní trhy

Adventní trhy 2018

            V sobotu 24.11. 2018 v 15h. jsme se zúčastnili adventních trhů v Litvínovicích. Bylo to opět na pozvání místního svazu žen. Prodávali jsme čerstvé, doma pečené věnečky, zelňáky, svatomartinské rohlíčky, tvarohové a makové koláče, karamelová lízátka, dále ručně pletené dětské ponožky a adventní věnce z chvojí. Za hodinu jsme měli prodáno a výtěžek z této akce je určen výhradně pro naše děti z MŠ Litvínovice 39. Z těchto peněz hradíme dětem např. dort na besídku (Rozloučení se školáky), občerstvení na školních výletech, dárkové balíčky na MDD a Mikuláše apod.

            Naše velké poděkování patří nejen svazu místních žen, ale také rodičům a ostatním lidem, kteří si naše výrobky přišli zakoupit. Děkujeme.

                      Bc. Alice Pitrová, vedoucí učitelka MŠ

Additional information