Podzimní výlet

  V úterý 5.11. 2019 jsme vyrazili s dětmi na podzimní výlet. Naše první cesta vedla do Vodňan do environmentálního centra na výchovně-vzdělávací pořad „Putování s kapříkem Metlíkem“ s ukázkami živých ryb a raků. Děti se formou pohádky učily poznávat druhy sladkovodních ryb a raků a měly možnost si je i pohladit. Některé se zpočátku bály, ale když viděly své kamarády, překonaly svou obavu a pohladily si je také. Po svačince jsme se přesunuli do Protivína, kde už na nás čekala zaměstnankyně krokodýlí ZOO, která nás celým areálem provedla a o všech krokodýlech nám toho opravdu hodně pověděla. Někteří krokodýli měli dokonce jména jako některé z našich dětí. Asi nejvíce děti zaujal největší krokodýl Evropy – Golem, měřící cca 6 metrů, který se po nich mlsně ohlížel. Celodenní výlet děti unavil, takže si některé schruply cestou domů v autobuse.

            Nyní už se pomalu začínáme těšit a připravovat na advent, naše MŠ bude prodávat své výrobky na adventním trhu, který se bude konat 23.11. 2019 a výtěžek bude použit výhradně pro naše děti z MŠ 39. Dále nás čeká mikulášská nadílka a brzy po ní vánoční besídka a také spousta vánočního a zimního tvoření a dalších činností. Za celou naši MŠ přeji všem hřejivý adventní čas a pevné zdraví

Additional information