Hola hola školka volá

Začátek nového školního roku proběhl u nás ve školce jako každoročně. Po počátečních slzičkách si naši nováčci brzy zvykli a nyní už pilně pracujeme, tvoříme, cvičíme, zpíváme, hrajeme si, zkrátka těšíme se do školky.

                V září bylo krásné počasí, proto jsme chodili ven co nejvíce a někdy jsme venku i tvořili – např. pískové obrázky, ptáčky z borových šišek apod. prošmejdili jsme také Litvínovice a blízkou Stromovku, kde je v tomto ročním období obzvláště krásně. Pozorujeme znaky podzimu, stromy, jejich listy a plody, také zvířátka potkáváme a dokonce i houby jsme našli a už víme, že ani ty nejedlé neničíme. Nyní už padají kaštany a tvoření z nich je pro nás také zajímavé.

                24.9. 2019 k nám do MŠ zavítal Tyflokabinet – tj. bezplatné vyšetření zraku u dětí a tentokrát všechny děti měly oči v pořádku. V měsíci září jsme se také potěšili s klaunem a jeho kamarády a oslavili narozeniny jedné naší kamarádky. Oslavenkyně dostala hobla a hlavně spoustu gratulací a písničku jen pro ni. Všechny děti jí pak připily a dostaly čokoládu a balónek.

Additional information